SpaCar Auto Detailing - O nas

Drodzy Klienci.

Na wstępie chciałbym podkreślić fakt, iż wszystkie materiały wykorzystane na tej stronie tj. zdjęcia i filmy są w 100% orginalne, zrobione przeze mnie,w moim studio, widziane moim okiem i uwiecznione.Nigdy nie były montowane czy przerabiane przez fachowców z branży foto czy też upiększane programami do tego celu,a wszystko tylko po to,by żaden z Was Drodzy Klienci nie poczuł się zniesmaczony,rozczarowany czy wręcz zawiedziony po wykonanej usłudze. Dlatego stawiam na autentyczność,orginalność i szczerość!

 

                                                                                                                                                                                 Właściciel firmy 

Dariusz Morański

Studio pielęgnacji samochodów SpaCar powstało z myślą o tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonywanych usług związanych z Auto Detailingiem. Specjalizujemy się w tej dziedzinie od 15 lat. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce zajmującą się tą branżą. Wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy po za granicami kraju, tam stawialiśmy pierwsze kroki i tam w renomowanych salonach samochodowych pod okiem doświadczonych specjalistów uczyliśmy się auto pielęgnacji na najwyższym poziomie. Wszystko to sprawiło że Detailing na dzień dzisiejszy stał się dla nas wielką przygodą, żarliwą pasją i nieustannym dążeniem do doskonałości. W oparciu o wysokiej klasy sprzęt, wyselekcjonowane kosmetyki i akcesoria oferujemy Państwu pełną gamę usług związanych z bardzo szczegółowym czyszczeniem i pielęgnacją samochodów z zachowaniem najwyższej staranności i wszystkimi prawidłami sztuki pielęgnacji aut.

 Czym jest Auto Detailing?

Auto detailing to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i zabezpieczenia pojazdu samochodowego, jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność, zwiększa wartość rynkową auta.

Bez względu na przebieg i rok produkcji, każdy samochód zasługuje na wyróżniający się wygląd i odpowiednią ochronę. Takie efekty można uzyskać tylko poprzez zabieg detailingu. Jest on często mylony z dokładnym czyszczeniem pojazdu. Tak naprawdę auto detailing to złożony proces prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów, przy pomocy odpowiednich technik oczyszczania i zabezpieczenia elementów zewnątrz jak i wewnątrz samochodu. Samochód poddany procesowi auto detailingu na zewnątrz przechodzi wieloetapowe mycie, dekontaminację polegającą na dogłębnym oczyszczaniu karoserii z zanieczyszczeń, kolejny etap to ekspertyza lakieru gdzie dobierany jest odpowiedni zakres prac adekwatnych do stanu powłoki lakieru, następnie etap to korekta mechaniczna lakieru po czy ponownie zostaje on oczyszczony i przygotowany do nałożenia powłoki ochronnej.

Wewnątrz samochod jest skrupulatnie czyszczony a następnie impregnowany co w dużym stopniu pomaga w późniejszym utrzymaniu czystości. Po za pielęgnacją lakieru i wnętrza, procesowi detailingu podane zostają między innymi również takie miejsca jak: silnik, komora silnika, nadkola, wnęki drzwi, elementy chromowane, felgi, opony czy szyby.